homepodmini

Apple przygotowuje się do rozszerzenia swojej oferty inteligentnych głośników

Według znanego analityka Ming-Chi Kuo, nowa wersja HomePod ukaże się w czwartym kwartale tego roku lub w pierwszym kwartale 2023 roku.

Kuo uważa, że ​​nowy model nie będzie drastycznie różnił się od obecnego, bo Apple podobno wciąż nie wymyślił, jak odnieść sukces na tym rynku.

Apple przygotowuje się do rozszerzenia swojej oferty inteligentnych głośników ciekawostki nowy homepod, homepod 2022, HomePod  Według znanego analityka Ming-Chi Kuo, nowa wersja HomePod ukaże się w czwartym kwartale tego roku lub w pierwszym kwartale 2023 roku. homepodmini 1

Przypomnijmy, że oryginalny duży HomePod zawiódł firmę dlatego sprzedaż urządzenia została przerwana. Na jego miejsce firma wprowadziła mniejszy i bardziej przystępny cenowo HomePod mini. Głośnik został wprowadzony na rynek jesienią 2020 roku, co oznacza, że ​​jego cykl życia wyniesie dwa lata lub dłużej.

Kuo tak naprawdę nie określił  o którego HomePoda chodzi. Źródła zewnętrzne jednak uważają, że wydanie zaktualizowanego HomePod mini jest bardziej prawdopodobne.

Warto też przypomnieć, że według różnych źródeł Apple szykuje hybrydowy HomePod i Apple TV, wyposażony w kamerę FaceTime. Ale kiedy taki produkt zostanie wydany, wciąż nie wiadomo.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry