Apple przygotowuje się do uruchomienia Apple Music Hi-Fi polecane, ciekawostki cena, Apple Music HiFi, Apple Music Hi-Fi, AirPods 3  Kilka dni temu informowaliśmy, że w kodzie iOS 14.6 beta znaleziono ślady nowej wersji Apple Music , która zagwarantuje najwyższą jakość w tej samej cenie, co standardowa subskrypcja. AppleMusic HiFi

Apple przygotowuje się do uruchomienia Apple Music Hi-Fi

Kilka dni temu informowaliśmy, że w kodzie iOS 14.6 beta znaleziono ślady nowej wersji Apple Music , która zagwarantuje najwyższą jakość w tej samej cenie, co standardowa subskrypcja.

Teraz potwierdzenie prac nad nową usługą pojawiło się w Apple Music. Kilka godzin temu, na karcie ?Odkrywaj? w aplikacji Apple Music, dostępny dostępny zwiastun zawierający komunikat: ?Przygotuj się: muzyka ma się zmienić na zawsze?.

W ostatnich dniach pojawiło się kilka plotek, że firma kierowana przez Tima Cooka uruchomi ?Apple Music Hi-Fi?, czyli wersję usługi strumieniowego przesyłania muzyki, która umożliwia odtwarzanie utworów w wyższej jakości w tej samej cenie.

Oczekuje się, że nowa usługa zostanie zaprezentowana w komunikacie prasowym jutro 18 maja wraz z nowymi AirPodami trzeciej generacji , o konstrukcji podobnej do modelu Pro, ale bez niektórych funkcji premium, takich jak aktywna redukcja szumów.

Czy będziesz subskrybować Apple Music Hi-Fi? Dajcie nam znać w komentarzach!

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry