Apple przygotowuje się do uruchomienia funkcji Digital Heritage ciekawostki dziedzictwo cyfrowe, Digital Heritage, co to jest Digital Heritage, Apple  Apple przygotowuje się do rychłego uruchomienia funkcji Digital Heritage, która została ogłoszona na WWDC21. Co to takiego? blokada iCloud

Apple przygotowuje się do uruchomienia funkcji Digital Heritage

Apple przygotowuje się do rychłego uruchomienia funkcji Digital Heritage, która została ogłoszona na WWDC21. Co to takiego?

Dzięki tej innowacji możesz przekazać swoje cyfrowe życie swoim cyfrowym spadkobiercom. Nowość została ogłoszona na WWDC 2021, a teraz pojawiły się oznaki, że premiera funkcji jest już bliska.

Digital Heritage – co to takiego?

Apple przygotowuje się do uruchomienia funkcji Digital Heritage ciekawostki dziedzictwo cyfrowe, Digital Heritage, co to jest Digital Heritage, Apple  Apple przygotowuje się do rychłego uruchomienia funkcji Digital Heritage, która została ogłoszona na WWDC21. Co to takiego? dziedzictwo
Funkcja Digital Heritage.

Reporterzy Macworld zauważyli, że Apple zaktualizował umowę iCloud, aby zawierała odniesienie do dziedzictwa cyfrowego:

Dzięki funkcji „Digital Heritage” możesz dodać jeden lub więcej kontaktów, które po Twojej śmierci będą mogły uzyskać dostęp do określonych danych na Twoim koncie i je załadować.

Jeśli wyznaczone kontakty przekażą Apple potwierdzenie zgonu i posiadają wymagany klucz, automatycznie uzyskają dostęp do pewnych informacji o koncie, a blokada aktywacji zostanie wyłączona na wszystkich urządzeniach.

Ponadto Apple uruchomiło mikrowitrynę dla cyfrowych spadkobierców, na której mogą poprosić o dostęp do konta i urządzeń po śmierci właściciela Apple ID.

Niestety linki nadal przekierowują do głównej strony pomocy technicznej, ale najprawdopodobniej oficjalna premiera tej funkcji nastąpi w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry