Apple przygotowuje się do uruchomienia nowej usługi telewizyjnej ciekawostki usługa telewizyjna od apple, iPhone, iPad, iOS, AppleTV, Apple TV, Apple  Podczas prezentacji w zeszłym tygodniu, Apple obniżyło cenę Apple TV. Teraz urządzenie można kupić za jedyne 69 dolarów. Jednak to nie wszystko. appletv 1300x700

Apple przygotowuje się do uruchomienia nowej usługi telewizyjnej

Podczas prezentacji w zeszłym tygodniu, Apple obniżyło cenę Apple TV. Teraz urządzenie można kupić za jedyne 69 dolarów. Jednak to nie wszystko.

Według The Wall Street Journal już w czerwcu gigant z Cupertino wprowadzi do swojej oferty nową usługą telewizyjną, która  oficjalnie ma zostać uruchomiona we wrześniu. Nowa usługa nie będzie ograniczona do Apple TV, a ma być dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych z systemem iOS.

Apple przygotowuje się do uruchomienia nowej usługi telewizyjnej ciekawostki usługa telewizyjna od apple, iPhone, iPad, iOS, AppleTV, Apple TV, Apple  Podczas prezentacji w zeszłym tygodniu, Apple obniżyło cenę Apple TV. Teraz urządzenie można kupić za jedyne 69 dolarów. Jednak to nie wszystko. AppleTV

W początkowej fazie w usłudze znajdzie się około 25 kanałów, wśród nich między innymi CBS i Fox. Telewizja od Apple ma kosztować od 30 dolarów do 40 dolarów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry