Apple przygotowuje się do uruchomienia usługi audiobooków ciekawostki   The Economist podzielił się informacjami na temat planów Apple dotyczących uruchomienia usługi audiobooków. Nowość ma pojawić się w ofercie firmy w tym roku. audiobook 1300x700

Apple przygotowuje się do uruchomienia usługi audiobooków

The Economist podzielił się informacjami na temat planów Apple dotyczących uruchomienia usługi audiobooków. Nowość ma pojawić się w ofercie firmy w tym roku.

Jak podaje źródło wprowadzenie nowej subskrypcji pomoże zwiększyć firmie liczbę świadczonych przez nią usług abonamentowych. Niestety, nie ma jeszcze żadnych innych szczegółów na ten temat, ale dziennikarz Bloomberga Mark Gurman ogłosił w zeszłym miesiącu, że opracowywanych jest kilka nowych usług, które Apple uruchomi w 2022 roku.

Apple przygotowuje się do uruchomienia usługi audiobooków ciekawostki   The Economist podzielił się informacjami na temat planów Apple dotyczących uruchomienia usługi audiobooków. Nowość ma pojawić się w ofercie firmy w tym roku. 1@2x 5

Jest zatem bardzo prawdopodobne, że Apple rzeczywiście ogłosi nowe usługi i rozszerzy dostępność już tych obecnych, takich jak Apple Card i Apple News +, o inne kraje.

Więcej na ten temat dowiemy się zapewne dopiero na WWDC22.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top