Apple przygotowuje składanego iPada z obsługą sieci 5G? ciekawostki   Firma analityczna IHS Markit poinformowała, że ??Apple pracuje nad składanym iPadem. Oprócz elastycznego ekranu, iUrządzenie ma obsługiwać 5G. iPad5G

Apple przygotowuje składanego iPada z obsługą sieci 5G?

Firma analityczna IHS Markit poinformowała, że ??Apple pracuje nad składanym iPadem. Oprócz elastycznego ekranu, iUrządzenie ma obsługiwać 5G.

Jak dotąd nie wiadomo, jaki będzie format iPada. Apple może stworzyć elastyczny wyświetlacz, który wygląda jak smartfony Samsung i Huawei. Ale możliwe jest również, że firma doda drugi ekran, który zmieni iPada w laptop. Podobny tablet został opracowany przez Microsoft .

Apple przygotowuje składanego iPada z obsługą sieci 5G? ciekawostki   Firma analityczna IHS Markit poinformowała, że ??Apple pracuje nad składanym iPadem. Oprócz elastycznego ekranu, iUrządzenie ma obsługiwać 5G. mac ipad foldable hybrid device42 1241x698

Obecność 5G sugeruje, że składany iPad może wyjść nie wcześniej niż w 2021 roku. Apple najpierw doda nowy moduł do iPhone’a w 2020 roku.

W każdym razie wciąż mówimy o niedokończonym produkcie i możemy się tylko domyślać, kiedy Apple wprowadzi składany iPad, jeśli to się kiedykolwiek zdarzy.

Takie pogłoski należy traktować z ostrożnością, ponieważ oprócz IHS Markit, nikt wcześniej o takim iPadzie nie pisał.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry