Apple przygotowuje wersję Final Cut w chmurze na iPada ciekawostki Final Cut w chmurze, final cut na iPad, aplikacja final cut dla ipada  Insider, Majin Bu, napisał na Twitterze, że Apple pracuje nad opartą na chmurze wersją aplikacji do edycji wideo Final Cut na iPada. finalCut 1300x700

Apple przygotowuje wersję Final Cut w chmurze na iPada

Użytkownik i informator, Majin Bu, napisał na Twitterze, że Apple pracuje nad opartą na chmurze wersją aplikacji do edycji wideo Final Cut na iPada.

Według informatora, chmurowa wersja Final Cut na tablety będzie różniła się od wersji na komputery brakiem lokalnych wtyczek do przetwarzania wideo. Majin Bu wierzy, że aplikacja pozwoli Ci na przetwarzanie projektów zapisanych w iCloud.

Apple przygotowuje wersję Final Cut w chmurze na iPada ciekawostki Final Cut w chmurze, final cut na iPad, aplikacja final cut dla ipada  Insider, Majin Bu, napisał na Twitterze, że Apple pracuje nad opartą na chmurze wersją aplikacji do edycji wideo Final Cut na iPada. finalcutpro

Niestety nie ma jeszcze daty premiery Final Cut Cloud na iPada. Prawdopodobnie Apple ogłosi aplikację na WWDC22 w czerwcu.

Co Wy na to? Czekacie na taka aplikacje? Dajcie znać w komentarzach co o tym myślicie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top