Siri

Apple przygotowuje wersję Siri, z której na pewno będziesz chciał korzystać

Apple pracuje nad zaktualizowaną wersją swojego asystenta głosowego. Informuje o tym serwis MacRumors. Czym będzie różnić się od obecnej?

Mark Gurman z Bloomberga podzielił się nowymi szczegółami dotyczącymi planów Apple na najbliższą przyszłość. Mark mówi, że firma pracuje nad ogromną aktualizacją asystenta głosowego Siri.

Według Gurmana, główną innowacją zaktualizowanej Siri będzie zmiana frazy “Hey Siri“, aby wywołać asystenta. Aby korzystanie z Siri było wygodniejsze, Apple może inaczej zorganizować sterowanie – na przykład przez wypowiedzenie samego słowa Siri na początku polecenia głosowego.

Apple przygotowuje wersję Siri, z której na pewno będziesz chciał korzystać ciekawostki Siri, Apple  Apple pracuje nad zaktualizowaną wersją swojego asystenta głosowego. Informuje o tym serwis MacRumors. Czym będzie różnić się od obecnej? Siri

Na przykład zamiast dwóch fraz “Hey Siri” i “Set the alarm” można powiedzieć tylko jedną: “Siri set the alarm“. Zapytania do asystenta głosowego staną się oczywiście szybsze, a użytkownik będzie czuł się bardziej komfortowo bez witania się z nieistniejącym rozmówcą w próżni.

Ponadto Gurman donosi, że Apple pracuje nad głębszą integracją Siri z aplikacjami i usługami firm trzecich.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top