Apple przypadkowo ujawniło jedną z nowości iOS 16? ciekawostki iOS 16  Obrazek wykorzystany przez firmę Apple do zareklamowania możliwości korzystania z cyfrowych praw jazdy w  iPhone może kryć jedną z nowych funkcji dostępnych w systemie iOS 16. iOS16 1 1300x700

Apple przypadkowo ujawniło jedną z nowości iOS 16?

Obrazek wykorzystany przez firmę Apple do zareklamowania możliwości korzystania z cyfrowych praw jazdy w  iPhone może kryć jedną z nowych funkcji dostępnych w systemie iOS 16.

Przyglądając się uważnie górnemu rogowi obrazu przedstawiającego pojawienie się licencji cyfrowych w aplikacji Wallet, widzimy nowy przycisk zamiast tradycyjnej strzałki wstecz. Co oznacza nowa ikona?

Apple przypadkowo ujawniło jedną z nowości iOS 16? ciekawostki iOS 16  Obrazek wykorzystany przez firmę Apple do zareklamowania możliwości korzystania z cyfrowych praw jazdy w  iPhone może kryć jedną z nowych funkcji dostępnych w systemie iOS 16. iOS16 1

Możliwe, że zdjęcie zostało zrobione na urządzeniu z nieostateczną wersją systemu iOS 16 i dlatego może zawierać nowość. Jeśli obraz nie jest tylko błędem graficznym i rzeczywiście pochodzi z urządzenia z systemem iOS 16 beta, oznaczałoby to, że firma Apple rozważa zastąpienie przycisku Wstecz menu “hamburgerowym”.

Firma Apple jednak szybko podjęła działania i zaktualizowała zdjęcie w swojej informacji prasowej, na którym widać teraz klasyczną strzałkę wstecz.

Na razie nie możemy powiedzieć z całą pewnością, że Apple rzeczywiście rozważa zastąpienie przycisku wstecz przyciskiem menu z większą liczbą opcji. Niemniej jednak tajemnica związana z tym zrzutem ekranu pozostaje. Z pewnością dowiemy się więcej po udostępnieniu pierwszej bety systemu iOS 16, co nastąpi na konferencji WWDC 2022.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top