Apple przypadkowo ujawniło nazwę systemu operacyjnego przyszłych okularów AR ciekawostki realityOS  Deweloper Rico Verhoeven znalazł w dziennikach App Store wzmiankę o nowym systemie operacyjnym, nad którym pracuje Apple.  okulary Apple

Apple przypadkowo ujawniło nazwę systemu operacyjnego przyszłych okularów AR

Deweloper Rico Verhoeven znalazł w dziennikach App Store wzmiankę o nowym systemie operacyjnym, nad którym pracuje Apple.

Nazywa się realityOS i prawdopodobnie jest przeznaczony dla przyszłych okularów AR.

Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat funkcji i możliwości realityOS, ale można założyć, że ten system operacyjny jest tworzony w taki sposób, aby był jak najbardziej kompatybilny z innymi platformami Apple. Jest to konieczne dla programistów, aby uprościć adaptację gier i aplikacji.

Apple przypadkowo ujawniło nazwę systemu operacyjnego przyszłych okularów AR ciekawostki realityOS  Deweloper Rico Verhoeven znalazł w dziennikach App Store wzmiankę o nowym systemie operacyjnym, nad którym pracuje Apple.  real

Spekuluje się, że nowy gadżet może zostać wydany w 2023 roku. Apple już idzie naprzód z rzeczywistością mieszaną. Na przykład niektóre modele iPhone’a i iPada są wyposażone w czujniki LiDAR, które budują wirtualną mapę pomieszczenia i umożliwiają mieszanie wirtualnych obiektów z rzeczywistym środowiskiem.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top