Studio Display

Apple przyznało, że Studio Display ma problemy z głośnikami

Apple poinformowało centra serwisowe, że głośniki Studio Display mogą zniekształcać dźwięk, nagle przestać odtwarzać muzykę.

W notatce dla autoryzowanych dostawców usług, uzyskanej przez portal MacRumors, Apple przyznaje, że klienci mogą mieć problemy z głośnikami, ale firma już pracuje nad aktualizacją oprogramowania, która rozwiąże problem.

Apple przyznało, że Studio Display ma problemy z głośnikami ciekawostki Studio Display, problem z glosnikami Studio Display  Apple poinformowało centra serwisowe, że głośniki Studio Display mogą zniekształcać dźwięk, nagle przestać odtwarzać muzykę. appledisplay

Apple twierdzi, że klienci napotykający problemy powinni odłączyć Studio Display od zasilania, odłączyć wszelkie akcesoria lub urządzenia podłączone do monitora, odczekać dziesięć sekund, a następnie ponownie podłączyć Studio Display do zasilania. Apple wyraźnie zauważa, że nie jest to problem sprzętowy i sugeruje, że przyszła aktualizacja iOS może rozwiązać problemy.

Apple bardzo chwaliło się dźwiękiem, mikrofonem i aparatem, które są wbudowane w Studio Display. Apple twierdzi, że system głośników jest “najwierniejszym systemem głośników, jaki kiedykolwiek stworzono dla komputerów Mac”, a także chwaliło się kontrowersyjnym, wbudowanym aparatem 12 MP z systemem Center Stage i sześcioma głośnikami.

Ile kosztuje monitor Studio Display Polsce?

Monitor w Polsce można kupić już od 7999 zł. Więcej na ten temat, a także wszystkie dostępne konfiguracje znajdziecie na oficjalnej stronie apple.com.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top