iphone14 poradnik

Apple publikuje poradnik wideo po iPhone 14 i iPhone 14 Pro

Apple opublikowało dziewięciominutowy poradnik wideo przedstawione jako wycieczka po iPhone 14 i iPhone 14 Pro. Widzimy tutaj nowe funkcje, rozmiary, itd.

Zaczynając od sklepu Apple na nowojorskim Upper West Side, wycieczka podkreśla cztery dostępne rozmiary, nowe funkcje aparatu, takie jak tryb akcji, dostosowywanie ekranu blokady, zawsze włączony wyświetlacz iPhone’a 14 Pro i układ A16 Bionic, wykrywanie wypadków i wiele innych.

Apple sugeruje, że wideo pomoże użytkownikom wybrać odpowiedniego dla nich iPhone’a:

Znajdź nowego iPhone’a 14, który jest dla Ciebie odpowiedni. Udaliśmy się do Big Apple, aby przekazać wam wszystkie najważniejsze informacje o iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Poznajemy nowe modele i przyglądamy się wszystkim niesamowitym nowym funkcjom, dostępnym rozmiarom i kolorom.

Zamówienia przedpremierowe na nowe modele iPhone 14 zostaną otwarte w piątek 9 września. 6,1-calowy iPhone 14 będzie dostępny w sprzedaży od piątku 16 września, natomiast 6,7-calowy iPhone 14 Plus będzie dostępny w sprzedaży dopiero od piątku 7 października.

Oba modele Pro, tj. 6,1-calowy iPhone 14 Pro oraz 6,7-calowy iPhone 14 Pro Max, będą dostępne w przedsprzedaży od piątku 9 września, a na półki sklepowe urządzenia trafią 16 września.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top