Apple rejestruje patent na składanego iPhone?a polecane, ciekawostki skladany iPhone, Apple  Po prezentacji pierwszych składanych smartfonów Samsunga i Huawei wiele mówi się o możliwych ruchach Apple w tym nowym segmencie rynku. Pierwszy składany iPhone może nie tylko być fantazją, ale może wkrótce stać się rzeczywistością. Skladany iPhone

Apple rejestruje patent na składanego iPhone?a

Po prezentacji pierwszych składanych smartfonów Samsunga i Huawei wiele mówi się o możliwych ruchach Apple w tym nowym segmencie rynku. Pierwszy składany iPhone może wkrótce stać się rzeczywistością.

Urząd patentowy USA oficjalnie zatwierdził serię różnych patentów złożonych przez Apple, w tym również na składanego iPhone?a. Patent został złożony przez Apple do zatwierdzenia w ubiegłym roku i dotyczy urządzenia ze składanymi lub elastycznymi sekcjami. Wśród różnych materiałów zaprojektowanych dla tego urządzenia odwołujemy się do szafiru, cyrkonu lub szkła wzmocnionego.

Apple rejestruje patent na składanego iPhone?a polecane, ciekawostki skladany iPhone, Apple  Po prezentacji pierwszych składanych smartfonów Samsunga i Huawei wiele mówi się o możliwych ruchach Apple w tym nowym segmencie rynku. Pierwszy składany iPhone może nie tylko być fantazją, ale może wkrótce stać się rzeczywistością. iPad

Wśród różnych zgłoszonych patentów, jeden dotyczył prawdopodobnie nowej generacji Smart Keyboard, która całkowicie ?owinęłaby? urządzenie, oferując tym samym jeszcze lepszą ochronę. Jedną z cech tego nowego możliwego produktu jest również dotykowa powierzchnia umieszczona nad klawiaturą w celu interakcji za pomocą Apple Pencil .

Należy jednak pamiętać, że zatwierdzenie patentu nie jest absolutnie równoznaczne z pojawieniem się konkretnego produktu, ale kto wie. Może w najbliższym czasie Apple zaprezentuje światu takie właśnie urządzenie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry