Apple rozpoczęło produkcję AirPower polecane, ciekawostki Produkcja, Apple, AirPower  Dobre wieści dla osób, które cały czas czekają na AirPower. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Apple rozpoczęło produkcję swojej bezprzewodowej ładowarki. AirPower

Apple rozpoczęło produkcję AirPower

Dobre wieści dla osób, które cały czas czekają na AirPower. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Apple rozpoczęło produkcję swojej bezprzewodowej ładowarki.

Premiera AirPower była już kilkakrotnie przekładana, ale wszystko wskazuje na to, że w tym roku wreszcie ładowarka trafi na półki sklepowe.

Apple rozpoczęło produkcję AirPower polecane, ciekawostki Produkcja, Apple, AirPower  Dobre wieści dla osób, które cały czas czekają na AirPower. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Apple rozpoczęło produkcję swojej bezprzewodowej ładowarki. Airpower

Po raz pierwszy prezentacja AirPower odbyła się w 2017 roku wraz z iPhone X. Jednak ani wtedy, ani w 2018 roku urządzenie nie zostało wydane.

Dzisiejsze doniesienia pochodzą z Luxshare Precision i mówią o tym, że produkcja AirPower wreszcie ruszyła. Odpowiedzialny za produkcje ma być Pegatron, czyli firma, która według dziennikarzy Bloomberg była wcześniej uważana za najbliższego partnera Apple.

Rozpoczęcie produkcji wskazuje, że premiera AirPower nastąpi w 99% w roku 2019 roku. Najprawdopodobniej stanie się to podczas jesiennej prezentacji nowych modeli iPhone.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top