serwis macbook

Apple rozpoczęło sprzedaż części do komputerów Mac. Oto ceny ekranów i baterii

Apple rozpoczęło sprzedaż części do samodzielnej naprawy MacBooków z czipami M1. Zobacz ile kosztuje ekran, bateria i inne części.

Części zamienne są sprzedawane w sklepie partnerskim firmy Self Service Repair Store. Właściciele komputerów Mac mogą kupować ekrany, gładziki, baterie, wentylatory, Touch ID i płyty główne.

Dostępne są części do każdego MacBooka Air i Pro z procesorami M1, M1 Pro i M1 Max, a nawet płyta główna do MacBooka Pro 16 z M1 Max, 64 GB RAM i 8 TB SSD.

Apple rozpoczęło sprzedaż części do komputerów Mac. Oto ceny ekranów i baterii ciekawostki program samodzielnej naprawy, macbook m1, ile kosztuja czesci do mabook, cena czesci do macbook, Apple  Apple rozpoczęło sprzedaż części do samodzielnej naprawy MacBooków z czipami M1. Zobacz ile kosztuje ekran, bateria i inne części. czesci

Ekran do MacBooka Air kosztuje 395 USD, z zastrzeżeniem zwrotu starej części. Bateria do tego samego laptopa kosztuje 119 USD. Dla porównania, wymiana baterii w autoryzowanym serwisie kosztuje 129 USD, więc ceny nie różnią się za mocno od siebie. Wszystkie narzędzia naprawcze należy zakupić osobno lub wypożyczyć w sklepie samoobsługowym. W sklepie dostępne są również szczegółowe instrukcje naprawy MacBooka.

Do tej pory części zamienne do samodzielnej naprawy MacBooków można kupić tylko w Stanach Zjednoczonych. Jeszcze w tym roku Apple planuje uruchomić podobny program w Europie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top