kabel 1

Apple rozpoczęło sprzedaż długich kabli Thunderbolt 4 Pro

Nowy, wydajny kabel Thunderbolt 4 Pro firmy Apple jest wreszcie dostępny w sprzedaży internetowej w wersji 3-metrowej.

Początkowo zapowiedziany wraz z Mac Studio, nowy kabel Thunderbolt 4 Pro miał być sprzedawany w dwóch wariantach: 1,8 m i 3 m w cenie 679 zł za (1,8 metra) lub 839 zł za (3 metry).

Za pomocą tego kabla można przesyłać dane przez porty Thunderbolt 3, Thunderbolt 4 i USB 4 z szybkością do 40 Gb/s oraz przez port USB 3.1 Gen 2 z szybkością do 10 Gb/s. Kabel obsługuje urządzenia peryferyjne wideo DisplayPort (HBR3) i ładowanie do 100 W.

Apple rozpoczęło sprzedaż długich kabli Thunderbolt 4 Pro ciekawostki thunderbolt 4 pro, ile kosztuje Thunderbolt 4, gdzie kupić Thunderbolt 4 Pro, 3 metrowy Thunderbolt 4 Pro, 3 m. Thunderbolt 4 Pro, 1.8 m Thunderbolt 4 Pro  Nowy, wydajny kabel Thunderbolt 4 Pro firmy Apple jest wreszcie dostępny w sprzedaży internetowej w wersji 3-metrowej. thunderbolt 4 pro 1
Thunderbolt 4 Pro

Za jego pomocą możesz podłączyć komputer Mac z portem Thunderbolt 3 lub 4 (USB-C) do monitorów i urządzeń Thunderbolt (USB-C) oraz USB, takich jak Studio Display, Pro Display XDR, stacje dokujące i dyski zewnętrzne.

Kupując kabel na oficjalnej witrynie firmy Apple, powinieneś otrzymać przesyłkę około  13 maja 2022 roku. W przypadku odbioru z Apple Store należy sprawdzić dostępność w danym sklepie. 

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry