Apple rozpoczęło sprzedaż zmodyfikowanego iPhone 7 i iPhone 8 w Niemczech ciekawostki   Firma Apple oficjalnie potwierdziła rozpoczęcie sprzedaży zmodyfikowanych modeli iPhone'a 7 i iPhone?a 8 w Niemczech. iPhone8

Apple rozpoczęło sprzedaż zmodyfikowanego iPhone 7 i iPhone 8 w Niemczech

Firma Apple oficjalnie potwierdziła rozpoczęcie sprzedaży zmodyfikowanych modeli iPhone’a 7 i iPhone?a 8 w Niemczech.

Apple oświadczyło, że ??nie ma innego wyboru, jak wymienić chipy Intela w niektórych modelach iPhone na chipy Qualcomm w celu zniesienia zakazu sprzedaży w Niemczech.

Apple rozpoczęło sprzedaż zmodyfikowanego iPhone 7 i iPhone 8 w Niemczech ciekawostki   Firma Apple oficjalnie potwierdziła rozpoczęcie sprzedaży zmodyfikowanych modeli iPhone'a 7 i iPhone?a 8 w Niemczech. iPhone8 4

?Aby wszystkie modele iPhone’ów były ponownie dostępne dla klientów w Niemczech, nie mamy innego wyjścia, jak tylko przestać używać chipów Intela i zamontować w naszych telefonach chipy Qualcomm. Celem Qualcomm jest wyeliminowanie konkurencji, powodując szkody dla konsumentów i utrudniając rozwój innowacyjnych procesów.”

Przypominamy, że dostawca mobilnych chipów, Qualcomm, złożył pozew przeciwko Apple w sądzie w Niemczech, twierdząc, że niektóre modele iPhone 7 i iPhone 8 naruszały patenty firmy. Decyzja niemieckiego sądu nakazała Apple przestać sprzedawać te modele iPhone’ów w kraju.

Qualcomm udało się również uzyskać tymczasowy zakaz sprzedaży smartfonów Apple w Chinach. Jednak korporacja była w stanie ominąć ten zakaz poprzez aktualizacje oprogramowania.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top