Apple rozpoczęło testy iPhone 14 ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iphone 14 max, iPhone 14  Jeff Pu z Haitong International Securities, powołując się na informacje z łańcucha dostaw, powiedział, że Apple rozpoczęło testowanie iPhone 14. iPhone14 2 1300x700

Apple rozpoczęło testy iPhone 14

Jeff Pu z Haitong International Securities, powołując się na informacje z łańcucha dostaw, powiedział, że Apple rozpoczęło testowanie iPhone 14.

Smartfon jest na etapie technologicznym EVT – czyli jest testowany przez inżynierów Apple pod kątem poprawnego działania sprzętu i podstawowych funkcji. Według niego modele Pro korzystają z procesora A16, który jest nieco większy od A15, pomimo przejścia na technologię procesu 4nm.

Apple rozpoczęło testy iPhone 14 ciekawostki iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iphone 14 max, iPhone 14  Jeff Pu z Haitong International Securities, powołując się na informacje z łańcucha dostaw, powiedział, że Apple rozpoczęło testowanie iPhone 14. iPhone14

Informatorzy potwierdzają także wcześniejsze plotki o aparacie 48 MP, który pojawi tylko w wersjach Pro. Możecie o tym przeczytać klikając w poniższy link.

To nie wszystko. Mówi się także o przyszłorocznym smartfonie firmy Apple. Zdaniem informatorów iPhone 15 będzie wyposażony w aparat peryskopowy z 5-krotnym zoomem optycznym.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry