Apple rozpoczęło testy nowego Touch ID polecane, ciekawostki Touch ID, Apple  Apple ostatnio korzystało z Touch ID w 2017 roku, a już w przyszłym roku czytnik linii papilarnych może powrócić. TouchID

Apple rozpoczęło testy nowego Touch ID

Apple ostatnio korzystało z Touch ID w 2017 roku, a już w przyszłym roku czytnik linii papilarnych może powrócić.

Czytnik miałby być zintegrowany z wyświetlaczem i byłby dodatkiem do królującego obecnie Face ID.

W zeszłym roku Apple zgłosiło dość interesujący patent. Pokazywał on inteligentny zegarek, a jego wyświetlacz miał wbudowany czytnik linii papilarnych.

Apple rozpoczęło testy nowego Touch ID polecane, ciekawostki Touch ID, Apple  Apple ostatnio korzystało z Touch ID w 2017 roku, a już w przyszłym roku czytnik linii papilarnych może powrócić. patent 1 521x350

Jeżeli czytnik miałby pojawić się w zegarku, moglibyśmy go w ten sposób odblokowywać.

Apple rozpoczęło testy nowego Touch ID polecane, ciekawostki Touch ID, Apple  Apple ostatnio korzystało z Touch ID w 2017 roku, a już w przyszłym roku czytnik linii papilarnych może powrócić. patent 2 564x350

Touch ID nie byłoby jedyną nowością, ponieważ anteny od LTE/GPS pojawiłyby się wewnątrz paska, a nie obudowy zegarka. Dzięki temu producent mógłby zmienić grubość koperty lub zastosować pojemniejszą baterię.

Amerykanie mogą po cichu testować Touch ID zintegrowane z wyświetlaczem, ale obecnie ciężko stwierdzić czy zdecydują się na przywrócenie czytnika linii papilarnych.

Pamiętajcie, że obecność patentu nie oznacza od razu wprowadzenia nowości do produktu, ale ważne, że Apple tego nie wyklucza.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry