App Store

Apple rozpoczęło usuwanie starych aplikacji z App Store

Apple rozpoczęło wreszcie  proces usuwania z App Store aplikacji, które od dawna nie były aktualizowane, pisze The Verge.

Firma wysłała pismo do programistów zatytułowane „Powiadomienie o ulepszaniu aplikacji”. W piśmie pojawiła się informacja, że firma usuwa z App Store aplikacje, które „nie były aktualizowane przez dłuższy czas”.

Apple rozpoczęło usuwanie starych aplikacji z App Store ciekawostki stare aplikacje, apple usuwa aplikacje z app store, App Store, airmail mac app store  Apple rozpoczęło wreszcie  proces usuwania z App Store aplikacji, które od dawna nie były aktualizowane, pisze The Verge. AppStore

Deweloperzy mają 30 dni na wydanie aktualizacji.

Jeśli aktualizacja nie zostanie przesłana w ciągu 30 dni, aplikacja zostanie wycofana ze sprzedaży.

Apple

Kilku deweloperów potwierdziło otrzymanie listu. Robert Kabwe, twórca Motivoto, powiedział, że jego aplikacja została usunięta, ponieważ nie była aktualizowana od marca 2019 roku.

Kolejną osobą, której aplikacja wyleciała z App Store jest Kosta Eleftheriou. Podobnie jak w powyższym przypadku firma usunęła FlickType dla Apple Watch z App Store ponieważ aplikacja nie była aktualizowana od dwóch lat.

To nie pierwszy taki przypadek. W 2016 roku Apple masowo usunęło stare aplikacje. W tym czasie firma dała również 30 dni na wydanie aktualizacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry