iPhone

Apple rozpoczyna sprzedaż części do samodzielnej naprawy iPhone’a

Apple ogłosiło uruchomienie programu samodzielnej naprawy iPhone’a, w zeszłym roku. Po miesiącach oczekiwań program w końcu wystartował.

Program umożliwi użytkownikom iPhone 12, iPhone 13 i iPhone SE wykonywanie pewnych napraw w domu. Po woeli miesiącach oczekiwań program w końcu wystartował i jest dostępny dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Pod koniec 2022 roku planowana jest europejska premiera.

Apple rozpoczyna sprzedaż części do samodzielnej naprawy iPhone'a ciekawostki sklep z czesciami do iphone, sklep samoobslugowy apple, sklep do samodzielnej naprawy iphone, oryginalne czesci firmy apple, oryginalne czesci do iphone, iPhone, gdzie kupic oryginalne czesci do iphone  Apple ogłosiło uruchomienie programu samodzielnej naprawy iPhone'a, w zeszłym roku. Po miesiącach oczekiwań program w końcu wystartował. naprawa

W nowym sklepie dla majsterkowiczów Apple oferuje oryginalne części i narzędzia, a także instrukcje napraw. W sklepie dostępnych jest dla klientów ponad 200 oddzielnych części zamiennych i narzędzi. Sklep oferuje tylko narzędzia dla linii iPhone 12 i iPhone 13 oraz trzeciej generacji iPhone SE.

Aby wykonać naprawę, klienci powinni najpierw zapoznać się z oficjalną instrukcją obsługi swojego produktu oraz ze wszystkimi przewodnikami zamieszczonymi w witrynie wsparcia firmy Apple. Następnie można zamówić niezbędne części i narzędzia i rozpocząć naprawę w domu. Apple twierdzi, że wszystkie narzędzia i części oferowane w sklepie są poddawane “intensywnym testom w celu zapewnienia najwyższej jakości, bezpieczeństwa i niezawodności”.

Po zamówieniu części potrzebnych do naprawy klient otrzyma również zestaw zawierający wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania pracy w domu. Zestaw jest udostępniany na zasadzie wypożyczenia, a użytkownicy będą mieli tydzień czasu, zanim będą musieli zwrócić go firmie Apple bezpłatną przesyłką. Ta opcja jest przeznaczona dla osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na narzędzia, które mogą być użyte tylko do jednej naprawy, ale istnieje również możliwość zakupu zestawu za 49 USD. Zestaw naprawczy zawiera dwie walizki transportowe z kółkami oraz wszystko, co jest potrzebne do wykonania każdej naprawy.

Apple rozpoczyna sprzedaż części do samodzielnej naprawy iPhone'a ciekawostki sklep z czesciami do iphone, sklep samoobslugowy apple, sklep do samodzielnej naprawy iphone, oryginalne czesci firmy apple, oryginalne czesci do iphone, iPhone, gdzie kupic oryginalne czesci do iphone  Apple ogłosiło uruchomienie programu samodzielnej naprawy iPhone'a, w zeszłym roku. Po miesiącach oczekiwań program w końcu wystartował. walizka
Walizki do samodzielnej naprawy iPhone.

Jeśli chodzi o ceny, kompletny zestaw do wymiany baterii z powiązanymi częściami do iPhone’a 13 Pro kosztuje 71 USD, a kompletny zestaw do wymiany wyświetlacza – 296,96 USD. Obecnie użytkownicy mogą naprawiać/wymieniać baterię, górny głośnik, aparat, wyświetlacz i komorę karty SIM.

Apple obiecuje, że jeszcze w tym roku powiększy zapas narzędzi, instrukcji i części do komputerów Mac z chipami Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top