homepodmini

Apple rozpoczyna sprzedaż HomePod mini w trzech kolejnych krajach

Jak podaje iCulture firma Apple rozpoczęła sprzedaż mini inteligentnych głośników HomePod w Belgii, Holandii i Szwajcarii.

Obecny czas dostawy do Apple Store waha się od jednego dnia roboczego do pięciu dni. Dodatkowo klienci będą mogli zakupić głośniki w markowych sklepach Apple Store.

Apple rozpoczyna sprzedaż HomePod mini w trzech kolejnych krajach ciekawostki homepod mini  Jak podaje iCulture firma Apple rozpoczęła sprzedaż mini inteligentnych głośników HomePod w Belgii, Holandii i Szwajcarii. HomePodmini

Plotki o rozpoczęciu sprzedaży HomePod mini w tych krajach pojawiły się w grudniu 2021 roku, kiedy Apple rozpoczęło testowanie wsparcia dla nowych języków Siri.

Prawdopodobnie firma planowała również wprowadzenie głośnika w Rosji, ponieważ wraz z wydaniem aktualizacji 15.3 asystent głosowy nauczył się mówić po rosyjsku, ale z powodu sankcji tak się nie stało.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top