Tap to Pay

Apple rozszerza współpracę z platformami płatniczymi przed uruchomieniem Tap to Pay

Przed uruchomieniem nowej funkcji Tap to Pay, Apple ogłosiło partnerstwo z holenderską platformą przetwarzania płatności Adyen.

W lutym Apple ogłosił nową funkcję o nazwie Tap to Pay, która zamieni iPhone’a w terminal płatniczy zdolny do przyjmowania płatności za pośrednictwem Apple Pay, zbliżeniowych kart kredytowych i debetowych oraz innych cyfrowych portfeli bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu. Jednocześnie okazało się, że platforma płatnicza Stripe stanie się pierwszym partnerem Apple.

Apple rozszerza współpracę z platformami płatniczymi przed uruchomieniem Tap to Pay ciekawostki taptopay apple, taptopay, tap to pay, Apple Tap to Pay  Przed uruchomieniem nowej funkcji Tap to Pay, Apple ogłosiło partnerstwo z holenderską platformą przetwarzania płatności Adyen. terminal1

Teraz Apple ogłosiło partnerstwo z Adyen, holenderską firmą przetwarzającą płatności. Adyen będzie współpracować z klientami korporacyjnymi i platformami komercyjnymi, w tym Lightspeed Commerce i NewStore, aby zwiększyć liczbę firm, które mogą korzystać z funkcji Tap to Pay.

Oczekuje się, że Apple uruchomi funkcję Tap to Pay w Stanach Zjednoczonych przed końcem 2022 roku. Jest prawdopodobne, że funkcja zostanie później udostępniona użytkownikom z innych regionów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top