Apple skraca bezpłatny okres próbny Apple Music ciekawostki okres próbny, Apple music  Od czasu premiery w 2015 roku Apple oferuje trzymiesięczny bezpłatny okres próbny Apple Music, jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w usłudze. Niestety jak się okazuje okres próbny został skrócony. AppleMusic 1300x700

Apple skraca bezpłatny okres próbny Apple Music

Od czasu premiery w 2015 roku Apple oferuje trzymiesięczny bezpłatny okres próbny Apple Music, jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w usłudze. Niestety jak się okazuje okres próbny został skrócony.

Nowy okres wynosi nie 3, a jedynie 1 miesiąc. Zmianę po raz pierwszy zauważył japoński blog Mac Otakar. Ceny usługi muzycznej firmy Apple pozostają bez zmian.

Apple skraca bezpłatny okres próbny Apple Music ciekawostki okres próbny, Apple music  Od czasu premiery w 2015 roku Apple oferuje trzymiesięczny bezpłatny okres próbny Apple Music, jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w usłudze. Niestety jak się okazuje okres próbny został skrócony. AM1

Dla porównania, konkurencyjne serwisy muzyczne Spotify zazwyczaj oferują miesięczny bezpłatny okres próbny. Ale czasami zdarzają się wyjątki. Obecnie Spotify oferują dwumiesięczny okres próbny w ramach ograniczonej czasowo promocji w Stanach Zjednoczonych i wybranych innych krajach.

A czy ktoś z Was w ogóle korzysta z Apple Music?

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top