Apple sprzedało więcej MacBook'ów Pro w ostatnim kwartale 2021 roku niż wszyscy jego konkurenci ciekawostki MacBook Pro, MacBook  Najnowszy raport, który pojawił się na początku tego tygodnia wykazał, że Apple sprzedało więcej komputerów MacBook Pro z wyświetlaczem miniLED w ostatnim kwartale 2021 roku niż wszyscy producenci wysokiej klasy notebooków OLED. macbook 1 1 1300x700

Apple sprzedało więcej MacBook’ów Pro w ostatnim kwartale 2021 roku niż wszyscy jego konkurenci

Najnowszy raport, który pojawił się na początku tego tygodnia wykazał, że Apple sprzedało więcej komputerów MacBook Pro z wyświetlaczem miniLED w ostatnim kwartale 2021 roku niż wszyscy producenci wysokiej klasy notebooków OLED.

Analityk Min-Chi Kuo powiedział, że chociaż rynek notebooków/PC cierpi z powodu wojny rosyjsko-ukraińskiej, Apple wciąż rozszerza możliwości łańcucha dostaw MacBook Pro miniLED, aby zwiększyć produkcję o 20-30%.

Apple sprzedało więcej MacBook'ów Pro w ostatnim kwartale 2021 roku niż wszyscy jego konkurenci ciekawostki MacBook Pro, MacBook  Najnowszy raport, który pojawił się na początku tego tygodnia wykazał, że Apple sprzedało więcej komputerów MacBook Pro z wyświetlaczem miniLED w ostatnim kwartale 2021 roku niż wszyscy producenci wysokiej klasy notebooków OLED. macBook

Co ciekawe, Kuo niedawno napisał, że Apple nie planuje wypuszczać w tym roku nowych produktów miniLED, chociaż 9to5Mac nadal uważa, że ​​w tym roku zobaczymy przynajmniej jeden nowy produkt z ekranem miniLED. Ma to być monitor Studio Display Pro.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry