Apple świętuje 10-lecie sklepu Mac App Store ciekawostki Mac App Store, Apple  W przeciwieństwie do mobilnego App Store, który zadebiutował na iPhone w lipcu 2008 roku, App Store na komputerach Mac pojawił się dopiero 6 stycznia 2011 roku. MacAppSttore

Apple świętuje 10-lecie sklepu Mac App Store

W przeciwieństwie do mobilnego App Store, który zadebiutował na iPhone w lipcu 2008 roku, App Store na komputerach Mac pojawił się dopiero 6 stycznia 2011 roku.

Mac App Store stał się częścią systemu operacyjnego Mac OS X Snow Leopard 10.6.6.

Dzień po uruchomieniu Mac App Store firma ogłosiła, że ??uzyskała milion pobrań. Następnie Steve Jobs, szef Apple, skomentował:

“Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że Mac App Store otrzyma tak niesamowitą odpowiedź. Deweloperzy wykonali świetną robotę, przesyłając swoje aplikacje do sklepu internetowego, a użytkownicy są absolutnie zachwyceni?.

W 2018 roku Apple wypuściło zupełnie odnowiony Mac App Store jako część macOS Mojave.

Apple świętuje 10-lecie sklepu Mac App Store ciekawostki Mac App Store, Apple  W przeciwieństwie do mobilnego App Store, który zadebiutował na iPhone w lipcu 2008 roku, App Store na komputerach Mac pojawił się dopiero 6 stycznia 2011 roku. AppStore 1

Następnie w sklepie pojawiły się artykuły redakcyjne, pomagające znaleźć aplikacje i nie tylko.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry