iphone15 1

Apple szykuje najdroższy smartfon w swojej historii. Oto co o nim wiadomo

Według informatora LeaksApplePro, koszt iPhone 15 Ultra będzie znacznie wyższy niż koszt wszystkich poprzednich modeli iPhone’a, w tym iPhone’a 14 Pro Max. W związku z tym wzrośnie również jego cena.

LeaksApplePro w zeszłym roku jako jeden z pierwszych pokazał zdjęcia iPhone’a 13 Pro Max przed zapowiedzią, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że tym razem jego informacje będą wiarygodne.

Apple szykuje najdroższy smartfon w swojej historii. Oto co o nim wiadomo ciekawostki iPhone 15 Ultra  Według informatora LeaksApplePro, koszt iPhone 15 Ultra będzie znacznie wyższy niż koszt wszystkich poprzednich modeli iPhone'a, w tym iPhone'a 14 Pro Max. W związku z tym wzrośnie również jego cena. iPhone15 2

Informator nie mówi, o ile wzrośnie koszt “złożenia” iPhone 15 Ultra w porównaniu z iPhone 14 Pro Max, ale można założyć, że cena będzie wyższa o dziesiątki dolarów, a cena detaliczna może wzrosnąć o kilkaset dolarów. Sama ramka do obudowy będzie kosztowała 35 razy więcej ze względu na przejście na materiał bardziej premium.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, linia iPhone 15 zostanie wprowadzona w przyszłym roku. iPhone 15 Ultra zastąpi iPhone’a 14 Pro Max i według plotek będzie miał tytanową obudowę, która ma go odróżniać od innych, tańszych modeli. Tytan to drogi materiał, który w porównaniu z aluminium i stalą ma wyjątkowe właściwości – jest wytrzymały, lekki i lepiej opiera się zarysowaniom i wstrząsom. Oprócz tego urządzenie ma dostać peryskopowy aparat.

Co o tym myślicie?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top