Apple szykuje nową funkcję AR dla posiadaczy Apple TV+ polecane, ciekawostki AR w Apple TV, AR, apple tv+, Apple  Według Marka Gurmana z Bloomberg, Apple planuje dodać dodatkową funkcję AR do swojej usługi strumieniowej Apple TV+. AppleTV

Apple szykuje nową funkcję AR dla posiadaczy Apple TV+

Według Marka Gurmana z Bloomberg, Apple planuje dodać dodatkową funkcję AR do swojej usługi strumieniowej Apple TV+.

Zdaniem Marka, nowa funkcja pozwoli na oglądanie postaci lub obiektów z programów Apple TV+ w rzeczywistości rozszerzonej za pomocą iPhone’a lub iPada. Na przykład użytkownicy będą mogli ustawić łazik z serialu ?For All Humanity? na stoliku do kawy w swoim salonie.

Apple szykuje nową funkcję AR dla posiadaczy Apple TV+ polecane, ciekawostki AR w Apple TV, AR, apple tv+, Apple  Według Marka Gurmana z Bloomberg, Apple planuje dodać dodatkową funkcję AR do swojej usługi strumieniowej Apple TV+. iPadPro 10

Oczekuje się, że Apple doda funkcję AR do Apple TV+ w 2021 roku, przed premierą zestawu rozszerzonej rzeczywistości, który ma trafić na rynek rok później czyli w 2022 roku.

Nowa funkcja miała rzekomo pojawić się w Apple TV pod koniec tego roku, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że premiera została przesunięta.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry