Apple

Apple szykuje wiele nowości

iPhone 11 zadebiutuje już niebawem, do września nie pozostało dużo czasu, ale nie będzie to jedyny produkt zaplanowany na ten rok i przyszły.

Okazuje się, że poza iPhone’em możemy liczyć na premierę nowych modeli iPada, a w 2020 roku pojawią się nowe słuchawki AirPods i tańszy, inteligentny głośnik HomePod.

Apple szykuje wiele nowości polecane, ciekawostki lepszy aparat, iPhone 11, iPad, HomePod, face ID  iPhone 11 zadebiutuje już niebawem, do września nie pozostało dużo czasu, ale nie będzie to jedyny produkt zaplanowany na ten rok i przyszły. HomePod 650x350

W przypadku iPhone’a tylko modele z wyświetlaczem OLED będą nosić miano Pro. Najważniejszym elementem ma być aparat, który będzie miał aż trzy obiektywy. Szerokokątny, tele i ultra szerokokątny.

Apple szykuje wiele nowości polecane, ciekawostki lepszy aparat, iPhone 11, iPad, HomePod, face ID  iPhone 11 zadebiutuje już niebawem, do września nie pozostało dużo czasu, ale nie będzie to jedyny produkt zaplanowany na ten rok i przyszły. iPhone11 4 1 387x350

Oprogramowanie będzie zdolne do wykonania zdjęcia używając każdego, a potem zlepi je w jedno o wyższej rozdzielczości. To powinno pomóc podczas wykonywania zdjęć w niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

Ponadto pojawi się funkcja Smart Frame pozwalająca na szybkie wykadrowanie i przycięcie zdjęcia zaraz po jego wykonaniu.

Dużo mówiło się o matowej czerni, która powinna wrócić w tym roku do łask. Jednak tylko niektóre warianty kolorystyczne będą miały matowe wykończenie.

Apple szykuje wiele nowości polecane, ciekawostki lepszy aparat, iPhone 11, iPad, HomePod, face ID  iPhone 11 zadebiutuje już niebawem, do września nie pozostało dużo czasu, ale nie będzie to jedyny produkt zaplanowany na ten rok i przyszły. iPhone11 650x350

W przypadku następcy iPhone’a XR możemy się spodziewać nowego koloru obudowy, będzie nim zieleń. Poza tym każdy z nowych modeli będzie napędzany układem scalonym A13. Warto dodać, że pojedynczy aparat zostanie zastąpiony podwójnym.

Apple szykuje wiele nowości polecane, ciekawostki lepszy aparat, iPhone 11, iPad, HomePod, face ID  iPhone 11 zadebiutuje już niebawem, do września nie pozostało dużo czasu, ale nie będzie to jedyny produkt zaplanowany na ten rok i przyszły. New iPad Air with Smart Keyboard Apple Pencil 03192019 425x350

iPady również doczekają się nowych modeli, Pro dostaną wydajniejsze podzespoły, a dostępne obecnie modele z 9,7 – calowym wyświetlaczem zostaną w całości zastąpione nieco większym, bo 10,2 – calowym. Zmiana rozmiaru ekranu dotyczy podstawowego modelu iPada.

Wygląda na to, że zainteresowanie Hompodem słabnie, co jest spowodowane wysoką ceną głośnika, wynoszącą obecnie 299$. W przyszłym roku ma pojawić się nieco tańszy wariant, ale wątpimy, żeby ceną zbliżył się do Google Home mini.

W zeszłym roku wysłano zaproszenia na konferencje 30 sierpnia, a w tym roku powinno to wyglądać podobnie. Miejmy nadzieję, że zobaczymy nowe produkty poza iPhone’em.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry