Apple testuje co najmniej dziewięć komputerów Mac z układami M2 ciekawostki wwdc 2022, procesor Apple M2, apple testuje nowe komputery z czipami m2, Apple M2  Według Bloomberga, Apple wewnętrznie testuje co najmniej dziewięć różnych komputerów Mac z najnowszymi procesorami M2. M2 1300x700

Apple testuje co najmniej dziewięć komputerów Mac z układami M2

Według Bloomberga, Apple wewnętrznie testuje co najmniej dziewięć różnych komputerów Mac z najnowszymi procesorami M2.

Według nowych doniesień, Apple testuje różne warianty układu M2 i komputery Mac, w których znajdzie się nowy procesor.

Apple testuje co najmniej dziewięć komputerów Mac z układami M2 ciekawostki wwdc 2022, procesor Apple M2, apple testuje nowe komputery z czipami m2, Apple M2  Według Bloomberga, Apple wewnętrznie testuje co najmniej dziewięć różnych komputerów Mac z najnowszymi procesorami M2. czipM2
Procesor Apple M2.

Konkretnie, w przygotowaniu jest co najmniej dziewięć nowych komputerów Mac wykorzystujących cztery różne układy M2 (standardowy M2, M2 Pro, M2 Max i następca M1 Ultra):

  • MacBook Air z układem M2 wyposażonym w 8-rdzeniowy procesor i 10-rdzeniowy procesor graficzny.
  • Mac mini z układem M2 i wariantem z układem M2 Pro.
  • Podstawowy model 13-calowego MacBooka Pro z układem M2.
  • 14- i 16-calowe MacBooki Pro z układami M2 Pro i M2 Max. W układzie M2 Max zintegrowano 12-rdzeniowy i 38-rdzeniowy procesor graficzny, a także 64 GB pamięci.
  • Mac Pro, który jest następcą modelu M1 Ultra używanego w Mac Studio.

Firma Apple testuje także wersję M1 Max komputera Mac mini, ale premiera Mac Studio sprawiła, że Apple nie wprowadziło tej wersji komputera mini na rynek i poczeka bezpośrednio na model z układem M2.

Według Bloomberga, ten wewnętrzny test jest “kluczowym krokiem” w procesie rozwoju nowych komputerów Mac i sugeruje, że poszczególne modele mogą pojawić się na rynku w ciągu najbliższych miesięcy. Niewykluczone, że już w czerwcu, podczas konferencji WWDC 2022, zostaną zaprezentowane nowe podstawowe modele MacBooka Air i MacBooka Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top