appletv 1

Apple testuje nowy wygląd aplikacji Apple TV na Mac

Apple testuje nowy wygląd aplikacji Apple TV na Mac. Według 9to5Mac, projekt ten jest częścią wersji beta systemu macOS 13.3, ale na razie nie jest aktywny.

Jednak dzięki temu, że udało się go aktywować, możemy już zobaczyć, co nowego zostanie wprowadzone w tej aplikacji.

Jedną z najważniejszych zmian w nowym projekcie jest dodanie bocznego paska nawigacji. Ten pasek jest podzielony na różne sekcje, takie jak Apple TV, Sklep, Biblioteka, Urządzenia i List. Sekcja “Apple TV” zawiera dedykowane sekcje “Obejrzyj teraz” oraz Apple TV+. W tym miejscu użytkownik będzie miał także szybki dostęp do wszystkich zarejestrowanych kanałów Apple TV, takich jak przepustka sezonowa MLS, Showtime lub Starz.

Nowy wygląd aplikacji Apple TV na Mac

Apple testuje nowy wygląd aplikacji Apple TV na Mac ciekawostki nowy wygląd aplikacji Apple TV na mac, Apple TV na mac, Apple TV  Apple testuje nowy wygląd aplikacji Apple TV na Mac. Według 9to5Mac, projekt ten jest częścią wersji beta systemu macOS 13.3, ale na razie nie jest aktywny. appleTV 1 1

Kategoria “Sklep” umożliwia kupowanie filmów i seriali telewizyjnych za pośrednictwem sklepu iTunes Store. Natomiast w kategorii “Biblioteka” użytkownik będzie miał dostęp do wcześniej zakupionych treści, pożyczek, udostępniania domu, udostępniania w rodzinie i nie tylko.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowy projekt zostanie wprowadzony do aplikacji Apple TV. Jak na razie jest on częścią najnowszej wersji beta systemu macOS 13.3, ale nie jest jeszcze aktywny. Jednak już teraz widać, że wprowadzi on szereg usprawnień i ułatwień dla użytkowników, umożliwiając jeszcze bardziej intuicyjne i przyjazne korzystanie z aplikacji

Jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat nowego wyglądu aplikacji Apple TV na Mac? Czy uważasz, że te zmiany sprawiają, że aplikacja jest bardziej intuicyjna i przyjazna dla użytkowników? Jakie elementy nowego projektu podobają Ci się najbardziej, a które wzbudzają najwięcej wątpliwości? Czy uważasz, że Apple wprowadziło odpowiednie zmiany w swojej aplikacji, aby poprawić doświadczenie użytkowników, czy może powinni zrobić coś jeszcze?

Dajcie nam oczywiście znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii na ten temat. Zapraszamy także do oceniania naszych wpisów za pomocą  kliknięć w gwiazdki dostępne pod każdym postem.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top