Apple TV 4 i jego wnętrzności polecane, ciekawostki Specyfikacja, jak rozkręcić Apple TV 4, jak rozebrać Apple TV 4, ifixit, co jest w środku Apple TV 4, AppleTV 4, Apple TV 4, apple TV 2015, Apple Jak zwykle portal iFixit staje na wysokości zadania i dostarcza najświeższe informacje, związane z Apple TV 4 - ej generacji. Członkowie portalu rozłożyli właśnie na części pierwsze najnowszą przystawkę telewizyjną Apple i okazuje się, że samodzielna naprawa nie będzie wcale taka trudna. AppleTV

Apple TV 4 i jego wnętrzności

Jak zwykle portal iFixit staje na wysokości zadania i dostarcza najświeższe informacje, związane z Apple TV 4 – ej generacji. Członkowie portalu rozłożyli właśnie na części pierwsze najnowszą przystawkę telewizyjną Apple i okazuje się, że samodzielna naprawa nie będzie wcale taka trudna.

Apple TV 4 – ej generacji pierwszy raz ujrzeliśmy na tegorocznej konferencji prasowej producenta z Cupertino. Sprzęt jeszcze nie trafił do sprzedaży to nastąpi dopiero w przyszłym miesiącu, choć Apple zaczęło wysyłać jednostki deweloperskie do programistów zainteresowanych pisaniem aplikacji z myślą o tvOS.

W środku nie ma wielu niespodzianek, choć serwisowi iFixit udało się rozwikłać tajemnicę grubszej konstrukcji urządzenia. Wszystko z powodu implementacji radiatora i zasilacza, które sprostają możliwościom 64 – bitowego układu scalonego Apple A8.

Apple TV 4 i jego wnętrzności polecane, ciekawostki Specyfikacja, jak rozkręcić Apple TV 4, jak rozebrać Apple TV 4, ifixit, co jest w środku Apple TV 4, AppleTV 4, Apple TV 4, apple TV 2015, Apple Jak zwykle portal iFixit staje na wysokości zadania i dostarcza najświeższe informacje, związane z Apple TV 4 - ej generacji. Członkowie portalu rozłożyli właśnie na części pierwsze najnowszą przystawkę telewizyjną Apple i okazuje się, że samodzielna naprawa nie będzie wcale taka trudna. DKio4fJesVKSj3F6.huge

Nowa generacja Apple TV to zaprzeczenie Apple w pogoni za coraz cieńszym sprzętem użytkowym. Z pokaźnym radiatorem i zasilaczem sprzęt jest wyższy i cięższy o 50% względem swego poprzednika. Wszystko z powodu implementacji układu scalonego Apple A8.

Osoba rozkładająca Apple TV zauważyła, że nie ma w ogóle kabli, które łączą zasilacz z płytą główną. Apple postanowiło, że zasilanie będzie przechodzić przez miejsca, w którym znajdują się łączenia radiatora z płytą główną.

Bez wątpienia naprawa Apple TV nie do końca będzie prosta, najważniejsze komponenty znajdują się bezpośrednio na płycie głównej, więc jeżeli coś się uszkodzi to pozostaje nam jedynie lutowanie. Z drugiej strony bateria i kabel Lightning w pilocie są proste w wymianie. Ogólnie Apple TV otrzymało ocenę 8/10, co według nich oznacza, że Apple sprostało oczekiwaniom konsumentów i sprzęt będzie można naprawić na własną rękę.

Na tej stronie możecie sprawdzić wszystko ze szczegółami – tutaj.

Komponenty Apple TV:

 • Apple A8 APL1011 SoC, with SK Hynix H9CKNNNBKTBRWR-NTH 2 GB LPDDR3 SDRAM
 • SK Hynix H2JTEG8VD1BMR 32 GB NAND flash
 •  Universal Scientific Industrial 339S00045 Wi-Fi module
 • SMSC LAN9730 USB 2.0 to 10/100 ethernet controller
 • Apple 338S00057
 • Texas Instruments PA61
 • Fairchild Semiconductor DF25AU
 • NXP 1112

Komponenty pilota:

 • ST Microelectronics STM32L151QD ultra-low-power ARM Cortex-M3 MCU
 • Broadcom BCM5976C1KUB6G touch screen controller
 • CSR (Qualcomm) CSR1010 Bluetooth radio
 • Texas Instruments TMS320C55 ultra-low-power digital signal processor
 • ST Microelectronics AS5C Y523
 • Texas Instruments TI49C37GI and TI55CHL6I

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top