Apple TV 4K ma ukryty port Lightning ciekawostki Lightning, Apple TV 4K  Apple TV teoretycznie ma jedynie port USB C lub jego brak w zależności od modelu. Okazało się, że model 4K ma wbudowany port Lighting, ale ciężko się do niego dostać, bo jest wewnątrz portu Ethernet. AppleTV

Apple TV 4K ma ukryty port Lightning

Apple TV teoretycznie ma jedynie port USB C lub jego brak w zależności od modelu. Okazało się, że model 4K ma wbudowany port Lighting, ale ciężko się do niego dostać, bo jest wewnątrz portu Ethernet.

Odkrył go jeden z użytkowników przystawki telewizyjnej i podzielił się swoim odkryciem na Twitterze.

Apple TV 4K ma ukryty port Lightning ciekawostki Lightning, Apple TV 4K  Apple TV teoretycznie ma jedynie port USB C lub jego brak w zależności od modelu. Okazało się, że model 4K ma wbudowany port Lighting, ale ciężko się do niego dostać, bo jest wewnątrz portu Ethernet. Apple TV 191x350

Port Lightning, do którego ciężko się dostać jest z pewnością używany do konserwacji urządzenia, a nie podłączania dodatkowych peryferii. Dodatkowo z pewnością nie oznacza lepszego Jailbreaka, ponieważ mało kto będzie w stanie użyć portu.

nitoTV wierzy, że Apple ma do tego specjalny adapter, ale z pewnością nie sprzedaje go tradycyjnym użytkownikom Apple TV.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry