Apple TV dla graczy polecane, ciekawostki Apple TV dla graczy, Apple TV, Apple, 2021  Jak donosi dziennikarz Bloomberg Mark Gurman, Apple planuje wypuścić w przyszłym roku nowe Apple TV z ulepszoną wydajnością w grach, zaktualizowanym pilotem i nowym procesorem. AppleTV

Apple TV dla graczy

Jak donosi dziennikarz Bloomberg Mark Gurman, Apple planuje wypuścić w przyszłym roku nowe Apple TV z ulepszoną wydajnością w grach, zaktualizowanym pilotem i nowym procesorem.

Oprócz nowego wnętrza kolejna generacja Apple TV otrzyma wsparcie dla specjalnego gamepada Apple, który pojawi się wraz z nowym urządzeniem.

Apple TV dla graczy polecane, ciekawostki Apple TV dla graczy, Apple TV, Apple, 2021  Jak donosi dziennikarz Bloomberg Mark Gurman, Apple planuje wypuścić w przyszłym roku nowe Apple TV z ulepszoną wydajnością w grach, zaktualizowanym pilotem i nowym procesorem. AppleTV 1

Na początku tego roku informator Fudge napisał na Twitterze, że Apple opracowało prototyp nowych Apple TV z układami A12 i A14. Co więcej, firma rozważa dodanie do Apple Arcade specjalnej sekcji gier, które będą dostępne tylko użytkowników najnowszej wersji Apple TV. Według plotek, kolejna generacja Apple TV otrzyma także większą ilość pamięci wewnętrznej – 64/128 GB.

Apple prawdopodobnie zaprezentuje i wprowadzi do sprzedaży nową przystawkę wiosną 2021 roku.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry