Apple TV+ już dostępne ciekawostki Za darmo, Wideo, rok za darmo Apple TV+, AppleTV, Apple TV, Apple  Apple TV+ jest dostępne od dzisiaj. Usługa działa na sprzęcie Apple, Amazon Fire TV, Roku i na wybranych smart TV. Obecnie w usłudze nie znajdziecie zbyt wielu filmów i seriali. APpleTV

Apple TV+ już dostępne

Apple TV+ jest dostępne od dzisiaj. Usługa działa na sprzęcie Apple, Amazon Fire TV, Roku i na wybranych smart TV. Obecnie w usłudze nie znajdziecie zbyt wielu filmów i seriali.

Jeszcze dziś Apple TV+ pojawi się w 100 dodatkowych krajach, a obecnie dostępna zawartość występuje w 40 językach.

W tej chwili możecie obejrzeć takie serie jak The Morning Show, Snoopy in Space, See, Ghostwriter, Dickinson i wiele innych. Na tą chwilę dostępnych jest 8 seriali i 1 film. Początkowo każdy z seriali ma 3 odcinki, a co tydzień będą pojawiać się kolejne.

Miesięczna subskrypcja kosztuje 24 zł i można ją dzielić z użytkownikami wchodzącymi w skład rodziny (Family Sharing). Zainteresowani usługą mogą ją wypróbować przez tydzień i podjąć decyzję o przedłużeniu lub nie.

Usługa działa również z poziomu przeglądarki internetowej, a w przypadku urządzeń Apple musimy użyć aplikacji TV.

Apple rozdaje też roczną subskrypcję przy zakupie ich produktów po 10 września bieżącego roku.

Apple TV+ już dostępne ciekawostki Za darmo, Wideo, rok za darmo Apple TV+, AppleTV, Apple TV, Apple  Apple TV+ jest dostępne od dzisiaj. Usługa działa na sprzęcie Apple, Amazon Fire TV, Roku i na wybranych smart TV. Obecnie w usłudze nie znajdziecie zbyt wielu filmów i seriali. AppleTV 455x350

Kupując iPhone’a, iPada, Apple TV lub Maca dostaniecie roczną subskrypcję za darmo.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry