opra

Apple TV+ nie przedłuża umowy z Oprah Winfrey

Apple TV+ potwierdziło, że wieloletnia umowa z Oprah Winfrey nie zostanie przedłużona, choć współpraca może być kontynuowana przy poszczególnych projektach.

Oprah Winfrey była jedną z pierwszych wielkich gwiazd, które podpisały umowę z Apple TV+ i była jedną z gwiazd odsłonięcia usługi w marcu 2019 roku. Winfrey powiedziała wtedy, że zamierza wprowadzić swój klub książkowy do nadchodzącego wówczas serwisu streamingowego, a współpraca z Apple oznaczała bycie “w miliardowej kieszeni”.

Apple TV+ nie przedłuża umowy z Oprah Winfrey ciekawostki Oprah Winfrey, AppleTV+  Apple TV+ potwierdziło, że wieloletnia umowa z Oprah Winfrey nie zostanie przedłużona, choć współpraca może być kontynuowana przy poszczególnych projektach. AppleTV 1

Ta wstępna umowa nie zostanie jednak przedłużona. Apple potwierdziło zakończenie współpracy, nie dodając nic więcej. Umowa z Apple TV+ była niewyłączna, co oznaczało, że Winfrey mogła przenieść swoje głośne wywiady do CBS.

Dla Apple, Winfrey wyprodukowała swój klub książki, serię debat “The Oprah Conversation” oraz specjalny program o zdrowiu psychicznym “The Me You Can’t See” z księciem Harrym. Ostatnio jej firma produkcyjna była odpowiedzialna za Sidneya, dokument Apple TV+ o aktorze Sidneyu Poitierze.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top