Apple TV sprzedawane jest ?po kosztach?, a HomePod z niewielką stratą ciekawostki sprzedaż po kosztach, Apple TV  W ostatnim odcinku The Talk Show dziennikarz John Gruber, wypowiedział się na temat cen produktów Apple i marży z ich sprzedaży. Chodzi dokładnie o dwa produkty - Apple TV i HomePod. HomePop 1

Apple TV sprzedawane jest ?po kosztach?, a HomePod z niewielką stratą

W ostatnim odcinku The Talk Show dziennikarz John Gruber, wypowiedział się na temat cen produktów Apple i marży z ich sprzedaży. Chodzi dokładnie o dwa produkty – Apple TV i HomePod.

Według Grubera, Apple nie zarabia nic na Apple TV 4K.

Apple TV sprzedawane jest ?po kosztach?, a HomePod z niewielką stratą ciekawostki sprzedaż po kosztach, Apple TV  W ostatnim odcinku The Talk Show dziennikarz John Gruber, wypowiedział się na temat cen produktów Apple i marży z ich sprzedaży. Chodzi dokładnie o dwa produkty - Apple TV i HomePod. AppleTV1

Urządzenie sprzedawane jest po kosztach. Cena Apple TV to 179 dolarów i dokładnie tyle kosztuje wyprodukowanie przystawki.

Jeśli chodzi o HomePod to tutaj sprawa jest jeszcze gorsza. Zdaniem Grubera, Apple sprzedaje głośnik ze stratą. Cena głośnika to 349 dolarów, a koszt jego wyprodukowania to 216 dolarów. Do tej ceny należy jednak doliczyć jeszcze inne wydatki, więc nie jest to cena ostateczna.

Ile jest w tym prawdy? Nie wiemy, ale Gruber powołuje się na swoje godne zaufania anonimowe źródła.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top