tvOS 16.1

Apple TV traci połowę pamięci z powodu nowego błędu

Najnowszy błąd odnaleziony w tvOS 16.1 powoduje, że pamięć 128 GB Apple TV kończy się, po wykorzystaniu przez użytkownika  64 GB pamięci.

Zasadniczo błąd ten sprawia, że nowe Apple TV myśli, że ma tylko 64 GB pamięci, a nie 128 GB. Gdy Apple TV przekroczy 64 GB używanej pamięci, użytkownicy otrzymują następujący komunikat przy próbie pobrania nowej aplikacji.

Apple TV traci połowę pamięci z powodu nowego błędu ciekawostki tvOS 16.1  Najnowszy błąd odnaleziony w tvOS 16.1 powoduje, że pamięć 128 GB Apple TV kończy się, po wykorzystaniu przez użytkownika  64 GB pamięci. tvOS16

“Aplikacja nie może zostać zainstalowana, ponieważ nie ma wystarczającej ilości miejsca. Usuń jedną lub więcej aplikacji lub zarządzaj pamięcią w Ustawieniach”.

Jak podaje FlatpanelsHD, błąd nie został naprawiony w najnowszej becie tvOS 16.2. Co więc zrobić? Nic. Musimy czekać na poprawkę od Apple.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top