appletv

Apple TV+ Web ma wreszcie pasek wyszukiwania

Apple TV+ w końcu dodaje pasek wyszukiwania także do swojej wersji webowej. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób korzystających z usługi.

Platforma Apple TV+ jest dostępna poprzez aplikację na urządzeniach Apple, na wielu telewizorach smart TV, a także na konsolach PlayStation, Xbox, Amazon Fire TV i innych urządzeniach. Usługa oferuje również dostęp przez przeglądarkę. To właśnie w niej kilka dni temu dodany został pasek wyszukiwania, który “ułatwi życie” wielu osobom. Niestety rozwój webowej wersji Apple TV+ zawsze był powolny.

Apple TV+ Web ma wreszcie pasek wyszukiwania ciekawostki internetowa wersja Apple TV+, Apple TV+ web, Apple TV+ w przegladarce, apple tv+  Apple TV+ w końcu dodaje pasek wyszukiwania także do swojej wersji webowej. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób korzystających z usługi. appletv

Od teraz użytkownicy mogą również wyszukiwać treści na platformie pod adresem tv.apple.com. Do tej pory jedynym sposobem na znalezienie serialu lub filmu było przewijanie treści na stronie głównej, tracąc czas. Wielu korzystało z Google, aby znaleźć bezpośredni link do treści do obejrzenia w wersji internetowej Apple TV+, ale teraz zostało to rozwiązane.

A Wy, gdzie najczęściej oglądacie treści z Apple TV+?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top