appletv

Apple TV wymaga teraz iPhone’a do aktualizacji Apple ID

W sieci pojawił się post z Twittera, w którym użytkownik Apple TV pokazuje dziwną prośbę, która pojawiła się na dekoderze – informuje 9to5Mac.

Apple TV to urządzenie firmy Apple, które pozwala na odtwarzanie filmów, programów telewizyjnych, muzyki i zdjęć na telewizorze za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego (Wi-Fi) lub przewodowego (Ethernet). Urządzenie ma wbudowany system operacyjny, dzięki czemu użytkownik może korzystać z różnych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube, Hulu i innych. Posiada także możliwość obsługi głosowej za pomocą asystenta Siri, który pozwala na wyszukiwanie treści i sterowanie odtwarzaniem. Apple TV jest kompatybilne z różnymi markami telewizorów i jest dostępne w różnych rozmiarach pamięci.

Według źródła, użytkownik Twittera @hugelgupf opublikował post i zdjęcia, które opisują irytujące zachowanie Apple TV 4K z zainstalowanym systemem tvOS 16.

„Mam Apple TV i nie ma innego urządzenia Apple. Za każdym razem, gdy uruchamiam Apple TV, otrzymuję to ostrzeżenie. Apple, jak myślisz, co powinienem z tym zrobić? ”- pisze autor posta.

Apple TV wymaga teraz iPhone'a do aktualizacji Apple ID ciekawostki iPhone, Apple TV  W sieci pojawił się post z Twittera, w którym użytkownik Apple TV pokazuje dziwną prośbę, która pojawiła się na dekoderze - informuje 9to5Mac. tv

Do tej pory Apple TV mógł być używany jako całkowicie samodzielne urządzenie. Na nim możesz łatwo zalogować się do swojego Apple ID, przejść przez wstępną konfigurację, zainstalować aplikacje i tak dalej. Okresowe czynności mające na celu potwierdzenie danych konta można było wykonać w przeglądarce na komputerze PC.

Ale teraz wygląda na to, że Apple zdecydowało się na agresywny marketing i wbudowanie takiego ostrzeżenia w tvOS 16. Być może ma to na celu zachęcenie posiadacza dekodera do zakupu iPhone’a. Co ciekawe, najnowszy system operacyjny dla Apple TV nie jest kompatybilny nawet ze starszymi iPhone’ami lub iPadami, które nie obsługują iOS/iPadOS 16.

Co Wy na to?

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top