Apple TV+ z najwyższą jakością materiałów w rozdzielczości 4K ciekawostki Apple TV, Apple  Apple TV+ może poszczycić się najwyższą jakością materiałów w rozdzielczości 4K. Niezależne testy przeprowadził Rasmus Larsen, założyciel FlatPanelHD. AppleTV

Apple TV+ z najwyższą jakością materiałów w rozdzielczości 4K

Apple TV+ może poszczycić się najwyższą jakością materiałów w rozdzielczości 4K. Niezależne testy przeprowadził Rasmus Larsen, założyciel FlatPanelHD.

Larsen zauważył, że usługa Apple ma wyższy bitrate w 4K od filmów kupowanych w iTunes.

Apple TV+ z najwyższą jakością materiałów w rozdzielczości 4K ciekawostki Apple TV, Apple  Apple TV+ może poszczycić się najwyższą jakością materiałów w rozdzielczości 4K. Niezależne testy przeprowadził Rasmus Larsen, założyciel FlatPanelHD. AppleTV 455x350

Podczas testów najlepiej wypadł film See. W przypadku wideo bitrate wynosił 26MB/s, a dźwięk wyniósł 41MB/s.

Reszta filmów nie ma się czego wstydzić, ponieważ wypadła bardzo dobrze, choć nie ma wyników dla wszystkich. Rasmus Larsen twierdzi, że bitrate jest prawie dwukrotnie wyższy w porównaniu z filmami na Blu Ray.

Netflix w podobny teście wypadł nieco gorzej, bo bitrate dla wideo wynosił zazwyczaj 16MB/s, a sama usługa wymaga łącza o transferze 25MB/s, aby oglądać filmy lub seriale w 4K.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry