Kanał "Apple Events" w Apple TV uaktualniony ciekawostki konferencja Apple, gdzie oglądać, AppleTV, Apple Watch, Apple TV, Apple  Masz Apple TV i czekasz na konferencję na której zostanie zaprezentowany iOS 12? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wieści. AppleTV

Kanał “Apple Events” w Apple TV uaktualniony

Masz Apple TV i czekasz na konferencję na której zostanie zaprezentowany iOS 12? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wieści.

Apple uaktualniło właśnie swój kanał “Apple Events” w Apple TV, pozwalając tym samym na oglądanie transmisji na żywo za pomocą tego urządzenia.

Dla przypomnienia dodam, że poniedziałkowa konferencja będzie skupiać się przede wszystkim na iOS 12, ale oprócz iOS tego wieczoru mają zostać zaprezentowane także nowy watchOS, tvOS oraz macOS. Po zakończeniu się konferencji najprawdopodobniej do deweloperów trafi pierwsza wersja deweloperska iOS 12.

Kanał "Apple Events" w Apple TV uaktualniony ciekawostki konferencja Apple, gdzie oglądać, AppleTV, Apple Watch, Apple TV, Apple  Masz Apple TV i czekasz na konferencję na której zostanie zaprezentowany iOS 12? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wieści. appletv

Pamiętajcie aby być w poniedziałek wieczorem z nami. Jako jedni z pierwszych postaramy się zamieścić na stronie polskie screeny z iOS 12.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top