Apple udostępnia nowe filmy dotyczące prywatności polecane, ciekawostki Wideo, prywatność, Apple  Na kanale firmy Apple pojawiły się dziś trzy nowe filmiki. Dwa dotyczące prywatności wyjaśniające, w jaki sposób chroni dane użytkownika korzystającego z Face ID i Apple Pay oraz jeden na temat przetwarzania aluminium z iPhone?a. Apple prywatnosc

Apple udostępnia nowe filmy dotyczące prywatności

Na kanale firmy Apple pojawiły się dziś trzy nowe filmiki. Dwa dotyczące prywatności wyjaśniające, w jaki sposób chroni dane użytkownika korzystającego z Face ID i Apple Pay oraz jeden na temat przetwarzania aluminium z iPhone?a.

Face ID został wprowadzony wraz z iPhone X i umożliwia użytkownikom odblokowanie iPhone’a i wykonywanie wielu innych czynności, takich jak dokonywanie płatności zbliżeniowych, po prostu patrząc na przedni aparat.

Nowe wideo z danymi Face ID jest krótkie – zaledwie czternaście sekund – ale służy do poinformowania użytkowników, że dane Face ID są przechowywane na urządzeniu, a nie przesyłane do chmury.

Drugi film skupia się na Apple Pay, mobilnej metodzie płatności zbliżeniowych Apple w iPhone, iPad, Apple Watch oraz MacBook.

Film informuje użytkownika, że ???Apple Pay został zaprojektowany do pracy bez wiedzy Apple, co kupujesz?. Oprócz ukrywania naszych zakupów od Apple, usługa ukrywa również numer naszej karty kredytowej przed sprzedawcami detalicznymi, używając zamiast tego tokenizowanego głównego numeru konta urządzenia.

Trzeci film pokazuje, jak firma przetwarza aluminium z iPhone’a i ponownie wykorzystuje je w aluminiowych obudowach Apple Watch.

Filmy zostały udostępnione na firmowym kanale YouTube w Wielkiej Brytanii, ale najprawdopodobniej już wkrótce będą dostępne również w innych krajach.

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry