ios17 5

Apple udostępnia poprawione wersje iOS 17 beta 3 i iPadOS 17 beta 3

Apple wypuściło właśnie nowe, poprawione wersje systemów iOS 17 beta 3 i iPadOS 17 beta 3. Co się zmieniło? Oto wszystkie nowości.

Nowe wersje beta pojawiły się zaledwie tydzień po udostępnieniu pierwszych aktualizacji trzeciej generacji.

Nie jest jeszcze jasne, jakie nowe funkcje zyskaliśmy dzięki najnowszej aktualizacji do iOS 17, ale wiadomo, że poprzednia wersja beta przyniosła istotne ulepszenia dla takich aplikacji jak Dom czy Apple Music, jak również ułatwiała śledzenie nastroju użytkowników.

Nowości w iOS 17

Apple udostępnia poprawione wersje iOS 17 beta 3 i iPadOS 17 beta 3 ciekawostki widzety, wiadomości głosowe, transkrypcja, Rozmowy grupowe, połączenia, poczta głosowa, personalizacja, mini-centrum domowe, lokalizacja, komunikacja, iPadOS 17, iOS 17, interakcja, Check In, aplikacja wiadomości, aktualizacje  Apple wypuściło właśnie nowe, poprawione wersje systemów iOS 17 beta 3 i iPadOS 17 beta 3. Co się zmieniło? Oto wszystkie nowości. iOS17 20

Jednym z największych atutów systemu iOS 17 jest ulepszona personalizacja, dająca każdemu użytkownikowi możliwość dostosowania wyglądu do swoich preferencji. Istotne usprawnienia dotknęły też systemu połączeń, w tym funkcji poczty głosowej, która teraz oferuje transkrypcję wiadomości na żywo. Dzięki temu, użytkownik może zdecydować, czy chce odebrać połączenie, czy nie. Dodatkowo, wiadomości głosowe przesyłane przez iMessage są teraz automatycznie transkrybowane na tekst.

iOS 17 wprowadza także znaczące zmiany w obszarze komunikacji, począwszy od nowego, bardziej przejrzystego interfejsu dla aplikacji Wiadomości, a skończywszy na funkcji Check In, która umożliwia bezproblemowe udostępnianie swojej lokalizacji znajomym i rodzinie. Wsparcie dla rozmów grupowych również zostało wzbogacone o strzałkę do “nadrobienia zaległości”, która wskazuje pierwszą nieprzeczytaną wiadomość w konwersacji.

Apple udostępnia poprawione wersje iOS 17 beta 3 i iPadOS 17 beta 3 ciekawostki widzety, wiadomości głosowe, transkrypcja, Rozmowy grupowe, połączenia, poczta głosowa, personalizacja, mini-centrum domowe, lokalizacja, komunikacja, iPadOS 17, iOS 17, interakcja, Check In, aplikacja wiadomości, aktualizacje  Apple wypuściło właśnie nowe, poprawione wersje systemów iOS 17 beta 3 i iPadOS 17 beta 3. Co się zmieniło? Oto wszystkie nowości. ios17 3

Najnowsza wersja systemu dla iPhone przynosi też sporo innowacji w zakresie interakcji z urządzeniem. Na przykład, kiedy iPhone jest położony poziomie, automatycznie przechodzi w tryb mini-centrum domowego, prezentując na ekranie istotne informacje, takie jak kalendarz, godzina czy sterowanie inteligentnym domem. Natomiast widżety na ekranie głównym stały się interaktywne, umożliwiając użytkownikowi np. zaznaczenie zadania na liście do wykonania czy wyłączenie światła bez potrzeby otwierania aplikacji.

Wszystko to jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, kiedy chodzi o usprawnienia wprowadzone w iOS 17. Od wspomnianej już funkcji NameDrop do szybkiego udostępniania kontaktów, poprzez możliwość prowadzenia dziennika na urządzeniu, aż po ulepszenia w obszarze wyszukiwania. Wszystko to sprawia, że warto z niecierpliwością czekać na pełne wydanie iOS 17.

Na koniec warto dodać, że dziś wyszły także poprawione trzecie bety systemów macOS 14 Sonoma oraz tvOS 17.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 166

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top