tvos

Apple udostępnia watchOS 9.4 i tvOS 16.4

Dziś wraz z iOS 16.4, iPadOS 16.4, macOS 13.3, Apple udostępniło także systemy operacyjne dla Apple TV i watchOS – watchOS 9.4 i tvOS 16.4. Co się zmieniło?

Aktualizacje są dostępne do pobrania przez OTA. Wraz z nimi wprowadzono wiele poprawek, usprawnień oraz kilka nowych funkcji.

Pierwszymi zmianami są zwiększona stabilność i klasyczne poprawki błędów. Na przykład, w przypadku watchOS 9.4, system będzie w stanie zapobiegać przypadkowemu wyłączeniu się alarmu, co na pewno ucieszy wielu użytkowników.

Apple udostępnia watchOS 9.4 i tvOS 16.4 ciekawostki WatchOS, tvos, stabilność, poprawki, pobieranie aktualizacji., Oprogramowanie, Matter, kalibracja baterii, homekit, Błędy, Apple Watch, Apple TV, Apple, aktualizacje, Akcesoria Dziś wraz z iOS 16.4, iPadOS 16.4, macOS 13.3, Apple udostępniło także systemy operacyjne dla Apple TV i watchOS - watchOS 9.4 i tvOS 16.4. Co się zmieniło? AppleWatchSeries6

W przypadku Apple Watch Series 6 zyskamy także dedykowaną optymalizację. Tylko 44-milimetrowy zegarek skorzysta z kalibracji baterii, co pozwoli na uzyskanie znacznie dokładniejszych szacunków, dokładnie tak jak w przypadku poprzednich modeli, gdy wprowadzono system watchOS 9.

Apple TV z tvOS 16.4 z kolei wprowadza obsługę nowej architektury Home z kompatybilnością z akcesoriami Matter. Ta funkcja została ogłoszona wraz z wprowadzeniem iOS 16, ale dopiero teraz pojawiła się także na Apple TV.

Aby pobrać nowe aktualizacje oprogramowania, należy przejść do sekcji poświęconej aktualizacjom i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Jeśli automatyczne pobieranie zostało włączone, urządzenia Apple pobiorą aktualizacje niezależnie.

W sumie, Apple udostępniło wiele ważnych poprawek i usprawnień w swoich najnowszych systemach operacyjnych. Korzystając z watchOS 9.4 oraz tvOS 16.4, użytkownicy mogą cieszyć się zwiększoną stabilnością, nowymi funkcjami oraz poprawionymi błędami.

Dla przypomnienia dodamy, że oficjalna lista zmian w iOS 16.4 wygladała następująco.

Apple udostępnia watchOS 9.4 i tvOS 16.4 ciekawostki WatchOS, tvos, stabilność, poprawki, pobieranie aktualizacji., Oprogramowanie, Matter, kalibracja baterii, homekit, Błędy, Apple Watch, Apple TV, Apple, aktualizacje, Akcesoria Dziś wraz z iOS 16.4, iPadOS 16.4, macOS 13.3, Apple udostępniło także systemy operacyjne dla Apple TV i watchOS - watchOS 9.4 i tvOS 16.4. Co się zmieniło? iOS16.4 1 1

To uaktualnienie zawiera następujące udoskonalenia i poprawki błędów:

 • Klawiatura emoji zawiera 21 nowych emoji przedstawiających zwierzęta, gesty i obiekty.
 • Dostępne są powiadomienia z aplikacji www dodanych do ekranu początkowego.
 • Tryb Izolacja głosu w trakcie połączeń telefonicznych wzmacnia Twój głos i blokuje odgłosy otoczenia.
 • Album Duplikaty w aplikacji Zdjęcia obejmuje powielone zdjęcia i wideo wykryte w udostępnianej bibliotece zdjęć w iCloud.
 • VoiceOver obsługuje mapy w aplikacji Pogoda.
 • Nowa opcja dostępności automatycznie przygasza ekran po wykryciu migających świateł lub efektów stroboskopowych.
 • Usunięto problem, przez który prośby o zakup wysyłane przez dzieci mogły nie pojawiać się na urządzeniach rodziców.
 • Rozwiązano problemy, przez które termostaty zgodne ze standardem Mater mogły przestawać reagować po połączeniu w parę z usługą Apple Home.
 • Zoptymalizowano funkcję wykrywania wypadków na modelach iPhona 14 i iPhone 14 Pro.

A czy Ty pobrałeś już aktualizacje na swoje urządzenia? Daj koniecznie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top