Apple udostępniło finalną wersję OS X El Capitan 10.11.2 ciekawostki OS X El Capitan 10.11.2, lista zmian, finalna wersja OS X El Capitan 10.11.2, El Capitan, co nowego w OS X El Capitan 10.11.2, Apple  Dziś Apple szaleje, kilka godzin temu pojawiły się aktualizacje wszystkich systemów operacyjnych, jakimi obecnie dysponują. Użytkownicy wszystkich kompatybilnych modeli MacBooków i Maków mogą właśnie zaktualizować OS X do wersji 10.11.2, która eliminuje sporo błędów, z którymi boryka się jego poprzednia wersja. OSX10.10 1300x700

Apple udostępniło finalną wersję OS X El Capitan 10.11.2

Dziś Apple szaleje, kilka godzin temu pojawiły się aktualizacje wszystkich systemów operacyjnych, jakimi obecnie dysponują. Użytkownicy wszystkich kompatybilnych modeli MacBooków i Maków mogą właśnie zaktualizować OS X do wersji 10.11.2, która eliminuje sporo błędów, z którymi boryka się jego poprzednia wersja.

Aktualizację pobierzecie bezpośrednio z Mac App Store, a skupia się ona głównie na stabilności, kompatybilności i zabezpieczeniach waszych komputerów i laptopów, przynajmniej według Apple. Oficjalna lista zmian obejmuje:

  • poprawki niezawodności WiFi
  • rozwiązanie problemu z rozłączeniem połączenia Bluetooth między urządzeniami
  • rozwiązanie problemu uniemożliwiającego eksport zdjęć z iPhone’a za pomocą kabla USB
  • poprawki iCloud dla udostępniania zdjęć na żywo
  • poprawki niezawodności AirDrop i Handoff
  • rozwiązanie problemu z brakiem możliwości usunięcia wiadomości z kont Exchange w systemowej aplikacji Mail

Podczas testów pojawiło się pięć wersji rozwojowych, a OS X 10.11.1 został wydany w październiku bieżącego roku. To zaledwie miesiąc po premierze nowej wersji OS X, która odbyła się pod koniec września. Od czasu do czasu aktualizacje zawierają ukryte poprawki, jednakże obecnie nie wiemy, czy naprawiono błąd z wyświetlaniem pustych poczt VIP z aplikacji Mail.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top