Apple udostępniło iOS 10.0.3, ale tylko dla iPhone 7 i 7 Plus - oficjalna lista zmian polecane, ciekawostki Update, OTA, lista zmian, iPhone, iPad, iOS 10.0.3, final, co nowego w iOS 10.0.3, co nowego, Apple, Aktualizacja  Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami właśnie Apple udostępniło kolejną wersję iOS, a mianowicie iOS 10.0.3. Zła wiadomość jest taka, że aktualizacja dostępna jest tylko dla użytkowników iPhone 7 i iPhone 7 Plus. 10.0.3

Apple udostępniło iOS 10.0.3, ale tylko dla iPhone 7 i 7 Plus – oficjalna lista zmian

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami właśnie Apple udostępniło kolejną wersję iOS, a mianowicie iOS 10.0.3. Zła wiadomość jest taka, że aktualizacja dostępna jest tylko dla użytkowników iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Oficjalną listę zmian umieszczam poniżej.

Apple udostępniło iOS 10.0.3, ale tylko dla iPhone 7 i 7 Plus - oficjalna lista zmian polecane, ciekawostki Update, OTA, lista zmian, iPhone, iPad, iOS 10.0.3, final, co nowego w iOS 10.0.3, co nowego, Apple, Aktualizacja  Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami właśnie Apple udostępniło kolejną wersję iOS, a mianowicie iOS 10.0.3. Zła wiadomość jest taka, że aktualizacja dostępna jest tylko dla użytkowników iPhone 7 i iPhone 7 Plus. iOS10update

Oficjalna lista zmian:

  • Uaktualnienie iOS 10.0.3 zawiera poprawki błędów, w tym błędu, który mógł sporadycznie uniemożliwiać łączenie się z siecią komórkową.

Aktualizacja dostępna jest zarówno przez opcję Uaktualnij w iUrządzeniu jak i przez iTunes, ale pamiętajcie, że aktualizacja skierowana jest tylko dla osób posiadających nowe iPhone’y 7.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top