Apple udostępniło iTunes 12.5.1 ciekawostki, aktualizacje Update, Mac App Store, Mac, itunes 12.5.1, iTunes, iOS, Apple, Aktualizacja  Korzystacie z iTunes? Jeśli tak to mamy dla Was dobrą informację. Kilka chwil temu w Mac App Store pojawiła się nowa wersja tejże aplikacji. Co się zmieniło w stosunku do poprzedniej wersji? iTunes 1300x700

Apple udostępniło iTunes 12.5.1

Korzystacie z iTunes? Jeśli tak to mamy dla Was dobrą informację. Kilka chwil temu w Mac App Store pojawiła się nowa wersja tejże aplikacji. Co się zmieniło w stosunku do poprzedniej wersji?

W nowej wersji iTunes poprawiono wygląd Apple Music, a także dodano wsparcie dla iOS 10.

Apple udostępniło iTunes 12.5.1 ciekawostki, aktualizacje Update, Mac App Store, Mac, itunes 12.5.1, iTunes, iOS, Apple, Aktualizacja  Korzystacie z iTunes? Jeśli tak to mamy dla Was dobrą informację. Kilka chwil temu w Mac App Store pojawiła się nowa wersja tejże aplikacji. Co się zmieniło w stosunku do poprzedniej wersji? iTunesMatch

Co nowego w iTunes 12.5.1

Całkowicie nowy wygląd serwisu Apple Music zapewnia większą przezroczystość oraz prostotę jego użytkowania. To uaktualnienie obsługuje system iOS 10. Dodaje także pewne rozszerzenia zaprojektowane na macOS Sierra, w tym:

Siri. Odtwarzaj muzykę z biblioteki i Apple Music za pomocą swojego głosu. Po prostu poproś Siri. Obraz w obrazie. Oglądaj wideo i pracuj jednocześnie w innych programach. Okno wideo będzie się unosiło nad biurkiem w dowolnym rogu ekranu.

Aktualizacja jak wspomniałem na początku dostępna jest oczywiście za darmo w Mac App Store. Wielkość aktualizacji to 267 MB.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top