airpods 2

Apple udostępniło nowe oprogramowanie dla AirPods Pro 2

Apple udostępniło najnowszą aktualizację oprogramowania dla słuchawek AirPods Pro 2, zarówno w wersji z portem Lightning, jak i USB-C.

Aktualizacja ta podnosi wersję oprogramowania do 6F7, zastępując wersję 6B34, która była dostępna od listopada ubiegłego roku.

Apple udostępniło nowe oprogramowanie dla AirPods Pro 2 ciekawostki aktualizacja oprogramowania AirPods Pro 2, AirPods Pro 2  Apple udostępniło najnowszą aktualizację oprogramowania dla słuchawek AirPods Pro 2, zarówno w wersji z portem Lightning, jak i USB-C. AirPods

Firma Apple tradycyjnie nie podaje szczegółowych informacji dotyczących zmian wprowadzonych w nowym oprogramowaniu. Oficjalnie wspomina jedynie o „poprawkach błędów i innych ulepszeniach”, co oznacza, że dokładne nowości pozostają nieznane. Użytkownicy mogą jedynie przypuszczać, że aktualizacja ma na celu poprawę ogólnej wydajności, stabilności oraz jakości działania słuchawek.

Sprawdzanie wersji oprogramowania

Aby dowiedzieć się, jaką wersję oprogramowania mają Twoje AirPods Pro 2, należy wykonać poniższe kroki:

  1. Podłącz AirPods Pro do urządzenia z systemem iOS.
  2. Otwórz aplikację Ustawienia.
  3. Wybierz sekcję Ogólne.
  4. Kliknij Informacje.
  5. Znajdź i wybierz swoje AirPods.
  6. Sprawdź wersję oprogramowania sprzętowego.

Jak przeprowadzić aktualizację?

Apple nie dostarcza szczegółowych instrukcji dotyczących ręcznej aktualizacji oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods. Zazwyczaj nowe oprogramowanie jest instalowane automatycznie, gdy AirPods są połączone z urządzeniem z systemem iOS. Aby przyspieszyć proces aktualizacji, można umieścić AirPods w etui, podłączyć je do źródła zasilania, a następnie sparować z urządzeniem z systemem iOS lub komputerem Mac. Proces ten zazwyczaj odbywa się w tle, gdy słuchawki są podłączone do internetu.

Co nowego?

Chociaż szczegółowe zmiany wprowadzone przez najnowszą aktualizację nie zostały ujawnione, użytkownicy mogą oczekiwać poprawy wydajności swoich AirPods Pro 2. Aktualizacje te często obejmują usprawnienia stabilności połączeń Bluetooth, poprawę jakości dźwięku oraz optymalizację zużycia energii.

W poprzednich aktualizacjach Apple wprowadzało różne usprawnienia, takie jak poprawa jakości rozmów telefonicznych, optymalizacja działania trybu aktywnej redukcji hałasu (ANC) oraz trybu Transparentności. Możliwe, że także ta aktualizacja przynosi podobne ulepszenia.

Jeśli napotkasz trudności z aktualizacją swoich AirPods, warto upewnić się, że na Twoim urządzeniu z systemem iOS zainstalowana jest najnowsza wersja systemu operacyjnego. Pomocne może być również ponowne sparowanie słuchawek lub zresetowanie ustawień sieciowych na urządzeniu.

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 141

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top