Apple udostępniło tvOS beta 2 nowosci tvOS beta 2, tvos, co nowego, apple TV 2015, Apple TV  Dzisiaj Apple zaszalało, wydali kolejną wersję poglądową iOS 9.1 i drobne poprawki dla iOS 9 pod postacią aktualizacji do wersji 9.0.1, ale to nie wszystko. AppleTV

Apple udostępniło tvOS beta 2

Dzisiaj Apple zaszalało, wydali kolejną wersję poglądową iOS 9.1 i drobne poprawki dla iOS 9 pod postacią aktualizacji do wersji 9.0.1, ale to nie wszystko.

W Cupertino rozwijają również system operacyjny tvOS, który będzie można znaleźć na pokładzie Apple TV 4 i pojawiła się jego kolejna wersja wstępna.

Druga wersja wstępna jest dostępna do pobrania za pośrednictwem Centrum Deweloperskiego Apple, obecna wersja jest przeznaczona dla programistów, którzy będą tworzyć aplikacje na nowe Apple TV i otrzymali stacje deweloperskie 18 września bieżącego roku.

Apple udostępniło tvOS beta 2 nowosci tvOS beta 2, tvos, co nowego, apple TV 2015, Apple TV  Dzisiaj Apple zaszalało, wydali kolejną wersję poglądową iOS 9.1 i drobne poprawki dla iOS 9 pod postacią aktualizacji do wersji 9.0.1, ale to nie wszystko. Zrzut ekranu 2015 09 11 o 14.42.39

Obecnie nie mamy szczegółowych informacji na temat zmian względem poprzedniej wersji, ale oznaczenie nowej to 13T5365h. Jeżeli pojawią się informacje na temat zmian, niezwłocznie postaramy się dodać wykaz zmian.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top